2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Polwica
Dodane 23 kwietnia 2024

Strażnik Pracownik Ochrony - Polwica (woj. dolnośląskie)

Lokalizacja

Polwica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma ochroniarska o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracowników na stanowisko Strażnik Pracownik Ochrony w miejscowości Polwica.

OPIS STANOWISKA PRACY:

- Dozorowanie obiektu (obchody)

- Sporządzanie dziennych raportów

- Ścisła współpraca z koordynatorem obiektu

- Obserwacja osób wchodzących i wychodzących

WYMAGANIA:

- Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

- Chęć i motywacja do pracy

- Kultura osobista

 OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie

- Umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny między godziną 8.30 a 14.00, od poniedziałku do piątku, pod numerem 53*******49.

Lokalizacja

Polwica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polwica
ID: 574101872