1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 23 czerwca 2021

Stolarz/ monter - praca w Niemczech niedaleko Szczecina

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Kraj: Niemcy

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jesteś stolarzem, a praca z drewnem sprawia Ci przyjemność? Jeśli znasz rysunek techniczny i chciałbyś podjąć pracę na terenie Niemiec (niedaleko granicy), to znaczy, że trafiłeś idealnie!! Nasz klient międzynarodowa firma, szuka właśnie Ciebie!

Stanowisko: Stolarz

Twoje zadania:

·        Wykonywanie mebli do statków

·        Wyposażenie wnętrza według rysunków technicznych

·        Montaż gotowych elementów mebli

·        Obsługa maszyn stolarskich

·        Prace wykończeniowe

Jesteś odpowiednim Kandydatem, jeśli:

·        Posiadasz doświadczenie w pracach stolarskich

·        Potrafisz obsługiwać się elektronarzędziami

·        Jesteś gotowy do codzienny dojazdów lub chcesz skorzystać z mieszkań dla pracowników w tygodniu

·        Praca zmianowa nie jest dla Ciebie problemem

W zamian możesz liczyć na:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Pracę niedaleko Szczecina po niemieckiej stronie

·        Umowę o pracę

·        Dofinansowanie zakwaterowania

Zainteresowany? Wyślij CV, a oddzwonimy i opowiemy więcej!!

User avatar

LSJ HR Group Sp. z o.o. Sp. K.

Na OLX od czerwiec 2011
ID: 681466102