2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Wawer
Dodane 14 maja 2024

STOLARZ meblowy_zatrudnię

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Warszawie-Radości, poszukuje doświadczonego Stolarza meblowego oraz Stolarza specjalizującego się pracy w drewnie litym do wzmocnienia naszego zespołu.

Miejsce pracy: Stolarnia Re-statera Sp. o.o. – Warszawa-Radość

Zakres obowiązków:

·        Produkcja mebli z przygotowanych elementów w zależności od stanowiska z płyt laminowanych /lakierowanych/ fornirowanych wg. projektu technicznego, lub drewna litego

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z litego drewna i/lub produkcji mebli z płyty

  • Precyzja, dokładność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do podjęcia zadań monterskich

  • Zdolności manualne i techniczne

  • Znajomość obsługi narzędzi i maszyn do obróbki drewna

  • Kreatywność i otwartość na nowe wyzwania

  • Znajomość technik fornirowania będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność lakierowania natryskowego lakierami poliuretanowymi i wodnymi będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość języka polskiego

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz doświadczenia

  • Możliwość pracy nad unikatowymi projektami mebli na indywidualne zamówienia

  • Pracę w warsztacie wyposażonym w nowoczesne narzędzia

  • Rozwój umiejętności w zakresie fornirowania i innych specjalistycznych technik obróbki drewna

  • Szansę na rozwój zawodowy i osobisty w ramach realizacji własnych kolekcji produktów

  • Możliwość pracy w zespole doświadczonych monterów

  • Zarobki dostosowane do poziomu umiejętności 5000-9000zl netto

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 918192467