Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kłudno Nowe
Judyta
Dodane 29 lutego 2024

Stolarz meblowy z doświadczeniem

Wynagrodzenie

30 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kłudno Nowe

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Praca - Stolarz meblowy

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w prężnie rozwijającej się firmie, w przyjaznej atmosferze oraz nie boisz się nowych wyzwań - skontaktuj się z nami!

Miejsce pracy: Kłudno Nowe (pow. grodziski)

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli oraz aranżacji meblowych. W naszych projektach wykorzystujemy bardzo różnorodne materiały min.: płyty wiórowe, płyty MDF, sklejki, lite drewno, forniry, Corian itp.

Realizujemy indywidualne, niepowtarzalne projekty w kraju oraz za granicą.

Zakres Obowiązków:

·         Prace stolarskie na podstawie powierzonej dokumentacji.

·   Znajomość pracy z fornirem - przygotowanie liści do fornirowania, układanie, spajanie, praca na prasie.

·         Współpraca z działem technologicznym.

·         Dbanie o jakość powierzonych projektów.

·         Terminowa realizacja zadań.

·         Obsługa maszyn stolarskich.

Wymagania:

·         Doświadczenie w branży stolarskiej.

·         Znajomość czytania dokumentacji technologicznej.

·         Sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

·         Terminowość.

·         Dyspozycyjność.

·         Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·         Ciekawą pracę w doświadczonym zespole.

·         Możliwość zdobywania doświadczenia w pracy przy ciekawych projektach.

·         Życzliwy i zmotywowany zespół współpracowników.

·         Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

Lokalizacja

Kłudno Nowe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kłudno Nowe
ID: 674564784

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?