1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Śląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Bielsko-Biała
Dodane 14 września 2021

Stażysta w Programie Zarządzania Technologią

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bielsko-Biała, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Miejsce pracy: Bielsko Biała

Stażysta w Programie Zarządzania Technologią (płatny staż / umowa o pracę)

Opis stanowiska:

Jeśli chcesz by Twoja praca polegała na:

  • pracy w sektorze produkcyjnym;
  • udziale w pracach związanych z rozwojem i wdrażaniem nowych wyrobów;
  • przygotowywaniu procesów i parametrów technologicznych dla nowo powstałych oraz istniejących produktów;
  • rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z procesami produkcyjnymi;
  • przygotowywaniu dokumentacji technologicznej;
  • nadzorze nad prawidłowym prowadzeniem procesów technologicznych;
  • samodzielnym generowaniu pomysłów na nowe produkty;
  • współpracy z Działem Marketingu we wprowadzaniu nowych wyrobów.

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub kończysz studia o kierunku technologia żywności i pokrewne;
  • znasz lub chcesz zapoznać się z przepisami prawnymi dotyczącymi żywności oraz systemami zapewnienia jakości;
  • myślisz o pracy w dziale inżynierii produkcji, technologii produkcji, zapewnienia jakości albo chcesz się sprawdzić jako kierownik w działach produkcyjnych;
  • jesteś otwarty/a na nowe wyzwania i doświadczenia;
  • cechujesz się zaangażowaniem i determinacją w działaniu;
  • potrafisz sprawnie organizować własną pracę;
  • jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Cykl wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń realizowanych przez prestiżowe certyfikowane organizacje szkoleniowe
  • Mentora, który będzie Twoim wsparciem od pierwszego dnia stażu!
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych:
  • prywatna opieka medyczna LUXMED
  • bezpłatna stołówka
  • karta Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • bony i paczki świąteczne
  • dofinansowanie do kształcenia (szkoły, studia, kursy, szkolenia)
  • Umowę o pracę na 33 miesiące bez okresu próbnego
  • Wiedzę i solidne doświadczenie w zakresie zarządzania
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się nowoczesnej firmie produkcyjne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 690546647