1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja
  5. Administracja - Wielkopolskie
  6. Administracja - Poznań
  7. Administracja - Chartowo
Dodane April 07, 2021

stażysta w dziale zapewnienia standardów inżynieryjnych

  • 22 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Praktyka / staż

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Status studenta

Opis

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • roczny staż w oparciu o Umowę Zlecenie z możliwością przedłużenia
  • stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • elastyczne godziny pracy
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online

zadania

• wsparcie pracowników działu w codziennych obowiązkach

• udział w procesie Energy Saving

• analiza danych o zużyciu mediów

• tworzenie raportów, prezentacji

• wsparcie w toczących się zadaniach dotyczących systemów mechanicznych (praca z dokumentacją techniczną i jakościową)

• wsparcie w procesach optymalizacyjnych pracę działu

oczekujemy

• student II stopnia kierunków technicznych (preferowane: Inżynieria Środowiska, Mechanika i Budowa Maszyn, Energetyka)

• znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

• biegła znajomość MS Office (w szczególności MS Excel), PowerPoint, AutoCAD,

• umiejętność czytania dokumentacji technicznej (w szczególności systemy mechaniczne, rurowe, HVAC, elektryczne)

• umiejętności pracy w zespole

• rozwinięte umiejętności komunikacyjne

• samodzielność, zaangażowanie w powierzone zadania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 668584231Zgłoś