2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Poznań
  7. Marketing - Jeżyce
Dodane 25 kwietnia 2024

Stażysta w dziale sprzedaży i marketingu

Wynagrodzenie

29,70 - 35,20 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Grupa Wydawnicza Semantika Sp. z o.o. to wydawnictwo specjalistyczne, które z pasją rozwija kilkanaście osób. Nazywamy się grupą dlatego, że funkcjonujemy wydawniczo w kilku branżach i w każdej z nich budujemy swoją pozycję. Wśród naszych projektów znajdziesz nie tylko magazyny i książki, ale także eventy konferencyjne, warsztaty i oczywiście webinary. Dzieje się u nas naprawdę dużo, dlatego poszukujemy kolejnej osoby do zespołu.

Twój zakres obowiązków

· Telefoniczny kontakt z klientami z naszej bazy.

· Sprzedaż produktów GW Semantika skierowanych do branży B2B.

· Reprezentowanie wydawnictwa na targach i konferencjach.

· Współpraca z innymi działami w zakresie kompleksowej obsługi klienta.

Nasze wymagania

Jeśli na poniższe pytania odpowiesz „tak” zaaplikuj koniecznie! Czekamy na Ciebie!

· Jesteś studentem?

· Interesują Cię zagadnienia związane ze sprzedażą i marketingiem?

· W sprzedaży czujesz się jak ryba w wodzie?

· Chcesz się rozwijać?

· Jesteś osobą energiczną, pełną zapału do pracy?

· Lubisz kontakt z ludźmi i pracę w zespole?

To oferujemy

· wynagrodzenie za godzinę + prowizja od sprzedaży.

· Zatrudnienie w oparciu o umowę na zlecenie.

· Pracę od poniedziałku do piątku, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

· Wsparcie doświadczonego managera i zespołu.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 912994100