1. Strona główna
  2. Praca
  3. Marketing / PR / media
  4. Marketing
  5. Marketing - Pomorskie
  6. Marketing - Chwaszczyno
Dodane 04 maja 2021

Stażysta w Dziale Marketingu - Zoo Karina Chwaszczyno

  • Typ umowy

    Inny

  • Wymiar pracy

    Praktyka / staż

  • Chwaszczyno, Pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Zoo Karina jedna z największych sieci zoologicznych w Polsce w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na staż do Działu Marketingu - Asystent ds. Wizerunku i PR

Miejsce stażu: Chwaszczyno

Nasza oferta:

· staż w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· możliwość poznania nowoczesnych strategii marketingowych

· perspektywę rozwoju i kariery zawodowej

· nabycie praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu pracy w Dziale Marketingu;

· dynamiczną pracę w gronie specjalistów

- staż poniedziałek-piątek 07.00-15.00

Zakres obowiązków:

- organizacja ekspozycji produktów w sklepach oraz przebudowy wg. wypracowanych standardów

- wprowadzenie oraz ekspozycja nowych produktów w sieci

- nadzór oraz kontrola nad materiałami reklamowymi w sklepach

- organizacja eventów oraz akcji dedykowanych na sklepach

- przebudowy w sklepach wg. potrzeb

Wymagania:

· status osoby bezrobotnej w Urzędzie Pracy (możliwość rejestracji w urzędzie )– więcej informacji na stronie gdansk.praca.gov.pl, gdynia.praca.gov.pl, wejherowo.praca.gov.pl/

· umiejętność analitycznego myślenia

· bardzo dobra umiejętność planowania i organizacji pracy;

· skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;

· kreatywność i inicjatywa w działaniu;

Informacje dodatkowe: Staż jest płatny (przyznawany przez Powiatowy Urząd Pracy), odbywa się w się w pełnym wymiarze godzin.

Planowany czas trwania stażu : 6msc

User avatar

Dział Hr Beata

Na OLX od lipiec 2014

xxx xxx xxx

ID: 656911958Zgłoś