1. Strona główna
  2. Praca
  3. Marketing / PR / media
  4. Marketing
  5. Marketing - Kujawsko-pomorskie
  6. Marketing - Toruń

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 11 czerwca 2021

Staż w Dziale Rozwoju Współpracy z Aptekami

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Toruń, Kujawsko-pomorskie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Obecnie do naszego zespołu w Grupie NEUCA poszukujemy osoby na:

Osoba na stażu będzie realizować między innymi takie zadania jak:

  • wsparcie w procesie tworzenia identyfikacji zewnętrznej dla aptek Partner+,
  • rozliczenie kosztów oraz ewidencje faktur,
  • zlecanie poprawek do przesłanych projektów,
  • zlecanie serwisów w ramach reklamacji do zakończonych projektów,
  • współpraca z naszymi Siłami Sprzedaży.

Zależy nam na kandydacie, który:

  • miał już okazję pracować w miejscu, w którym poznał pracę zespołową i lubi taki typ pracy,
  • jest dyspozycyjny przez min. 20 h w tygodniu,
  • zna narzędzia pakietu MS Office i umie się nimi posługiwać,
  • posiada łatwość w nawiązywaniu relacji bez względu na formę (kontakt bezpośredni, rozmowa telefoniczna, mail, czat itp.),
  • zwraca uwagę na estetykę i czuje się swobodnie w zadaniach kreatywnych,
  • jest otwarty na różnorodne zadania,
  • chce zdobywać nową wiedzę i doświadczenie.

Na stażu oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie,
  • regularne, ale elastyczne godziny pracy,
  • wsparcie doświadczonych specjalistów podczas odbywania stażu,
  • możliwość zdobycia dużej dawki praktycznej wiedzy :)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

GRUPA NEUCA

Na OLX od czerwiec 2016
ID: 679175832