1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Toruń
Dodane 17 września 2021

Staż w Dziale Kontrolingu

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Toruń, Kujawsko-pomorskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Elastyczny czas pracy

  • Rekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków:
  • przygotowanie prognoz budżetowych
  • rozliczenia budżetowe,
  • przygotowanie raportów budżetowych dla Zarządu i menedżerów,
  • wykonywanie analiz ekonomiczno - finansowych,
  • przygotowanie rekomendacji biznesowych.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowani absolwenci lub studenci ostatnich lat kierunków: zarządzanie, finanse, ekonomia),
  • wiedza z zakresu kontrolingu i finansów,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • bardzo dobrej znajomości narzędzi pakietu MS Office (w szczególności: Excel, Access),
  • wysokich umiejętności interpersonalnych,
  • mile widziane: podstawy języka SQL.
To oferujemy:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w nowoczesnej firmie,
  • roczny, płatny staż, na zasadach umowy zlecenia,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • pracę w zespole specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 700561598