1. Strona główna
  2. Praca
  3. Marketing / PR / media
  4. Pozostałe w Marketing / PR / Media
  5. Pozostałe w Marketing / PR / Media - Kujawsko-pomorskie
  6. Pozostałe w Marketing / PR / Media - Toruń

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 16 czerwca 2021

Staż w Biurze Oferty Handlowej i Aktywacji Klientów

  • Wymiar pracy

    Praktyka / staż

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Toruń, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Obecnie do naszego zespołu w Grupie NEUCA poszukujemy osoby na:

Podczas stażu będziesz realizował zadania takie jak:

  • wsparcie w przygotowywaniu wycen zamówień przedstawicielskich (w określonym standardzie, terminie i zgodnie z ustaloną ofertą dla klienta),
  • tworzenie zestawień odnośnie zrealizowanych wycen i sprzedaży.

Zależy nam na kandydacie, który:

  • miał już okazję pracować w miejscu, w którym poznał pracę z danymi i lubi taki typ pracy,
  • zna narzędzia pakietu MS Office i umie się nimi posługiwać (w szczególności Excel),
  • jest zorganizowany, a praca pod presją czasu nie jest mu straszna,
  • charakteryzuje się konsekwencją w działaniu oraz nastawieniem na realizację wyznaczonych celów,
  • dobrze planuje i organizuje pracę własną,
  • ceni zaangażowanie oraz dokładność w wykonywanych zadaniach,
  • chce zdobywać nową wiedzę i doświadczenie.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie,
  • możliwość rozwijania zdolności analitycznych i praktycznego wykorzystania arkuszy kalkulacyjnych (Excel),
  • wsparcie doświadczonych specjalistów podczas odbywania stażu,
  • możliwość zdobycia dużej dawki praktycznej wiedzy o rynku farmaceutycznym :)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

User avatar

GRUPA NEUCA

Na OLX od czerwiec 2016
ID: 680075225