1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka i zakupy
  4. Logistyka i zakupy - Świętokrzyskie
  5. Logistyka i zakupy - Kielce
Dodane Dzisiaj o 10:17 AM

Staż menadżerski - relokacja Gliwice

  • 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kielce, Świętokrzyskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jeśli lubisz pracować z ludźmi, posiadasz predyspozycje liderskie, chcesz rozwijać swoje umiejętności w roli menadżera – mamy dla Ciebie interesującą propozycję zawodową.

Wraz z naszym Klientem – gliwickim centrum logistycznym międzynarodowej firmy działającej w branży sportowej – prowadzi projekt umożliwiający zdobycie wszechstronnej wiedzy oraz doświadczenia w obszarze zarządzania. Poszukujemy osób zainteresowanych stażem menadżerskim, które docelowo przejmą funkcję menadżera zespołu logistycznego.

Zakres zadań:

  • staż menadżerski to doskonała możliwość poznania organizacji, procesów logistycznych, specyfiki zadań oraz roli menadżera,
  • po stażu objęcie stanowiska Menadżera zespołu logistycznego,
  • budowanie oraz zarządzanie pracą zespołu,
  • przygotowanie i wdrożenie planów zatrudnienia,
  • motywowanie zespołu, budowanie ścieżki rozwoju zawodowego,
  • tworzenie i realizacja ciekawych projektów.

Wymagania:

  • predyspozycje liderskie,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne,
  • zdolności interpersonalne oraz samodzielność w działaniu,
  • doświadczenie w obszarze zarządzania (organizacje studenckie, drużyny sportowe, pokrewne),
  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • gotowość do relokacji do Gliwic.

Korzyści:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (od pierwszego dnia pracy/stażu menadżerskiego),
  • klient oferuje pakiet relokacyjny,
  • możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz międzynarodowych struktur firmy,
  • elastyczny grafik pracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa oraz premia),
  • przyjazna i sportowa atmosfera pracy,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, zniżki na produkty sportowe, wydarzenia integracyjne).

ID: 651168035Zgłoś
User avatar

Grafton

Ostatnio online dziś o 4:20 PM