Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Konin
Błażej Tomaszewski
Dodane 17 czerwca 2024

Staż dla Studentów- Oddział Konin

Lokalizacja

Konin

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Phinance S.A.W Phinance zapewniamy profesjonalne doradztwo finansowe klientom już od 20 lat. Oferujemy ponad 970 produktów w 45 oddziałach w całej Polsce. Jako jedna z największym firm pośrednictwa finansowego w kraju, dajemy doskonałe możliwości rozwoju naszym pracownikom. Pomożemy Ci stać się jednym z najlepszych doradców finansowych w Polsce, nawet, jeśli jeszcze nie masz doświadczenia!

Największy w Polsce niezależny pośrednik finansowy Phinance S.A. przygotował program dla studentów pt. „Ucz się i zarabiaj”. Jeżeli jesteś Studentem kierunków ekonomicznych lub po prostu interesuje Cię świat finansów, to podczas Stażu poznasz, jak teorię przełożyć na praktykę oraz jak funkcjonować w organizacji, która zatrudnia ponad 1000 osób.

Zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb klientów
  • Analiza umów, które klienci już mają ocena opłacalności
  • Spotkania z klientami
  • Budowanie relacji z klientami
  • Przygotowanie rozwiązań finansowych
  • Zawieranie umów z klientami
  • Praca na CRM

Poszukiwane kompetencje

Szukamy osób:

  • Błyskotliwych,
  • Kreatywnych,
  • Komunikatywnych,
  • Odważnych,
  • Ambitnych,
  • Zdeterminowanych,
  • Z nieszablonowymi rozwiązaniami,
  • Biegły język Polski

to cechy osób, których poszukujemy najbardziej!

Oferujemy

Czego Nie zaoferujemy?

  • KORPORACYJNEGO ŁADU, bo zabija kreatywność;
  • SZTYWNYCH GODZIN PRACY, bo pracujesz wtedy, kiedy chcesz i skąd chcesz (dom, biuro, kawiarnia);
  • ZGREDZIAŁEGO SZEFA, bo atmosfera jest dla Nas najważniejsza, a kto inny lepiej ją tworzy niż młodzi ludzie;
  • SUCHEJ TEORII, bo w parę dni dowiesz się więcej o Świecie Finansów niż w semestr na studiach;
  • PRACY ZA DARMO, bo nasz program oferuje rzetelne wynagrodzenie;

Co zatem oferujemy?

  • Szkolenia, które pokazują, jak wygląda rynek finansowy, jak się na nim poruszać i jak go wykorzystywać dla siebie, a nie być wykorzystywanym przez niego,
  • Opiekę Mentora Intensywny rozwój umiejętności interpersonalnych Różne możliwości rozwoju w ramach struktur Phinance S.A.
  • Bezpłatne (dla chętnych) licencje KNF oraz Certyfikaty ukończenia kursów Phinance S.A.
  • Najlepszy Ever system motywacyjny dla tych, którzy pozostaną z Nami dłużej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Konin
ID: 922659985