1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer, pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu - Warmińsko-mazurskie
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zalewo
Dodane 17 czerwca 2021

Starszy Sprzedawca – Kasjer ul.Traugutta 7

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Zalewo, Warmińsko-mazurskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowości oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 25 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie.

CO ZAPEWNIAMY?

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe
  • Dodatkowe wynagrodzenie za każdą prowadzoną zmianę
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie
  • Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska
  • Możliwości rozwoju i awansu na Zastępcę Kierownika Sklepu
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

  • Posiadających doświadczenie  w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Zaangażowanych, rzetelnych i nastawionych na realizację celów
  • Chętnych do nauki i rozwoju
  • Gotowych do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznej
  • Nastawionych na współpracę
  • Mile widziane doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Samodzielne prowadzenie zmiany, bądź w obecności  Kierownika Sklepu od kilku do kilkunastu dni w miesiącu, poprzez organizację pracy zespołu, wyjaśnianie reklamacji z klientami sieci, przyjmowanie i kontrolę dostaw .
  • Zamawianie pieczywa oraz przygotowanie sklepu do inwentaryzacji
  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz jego obrębie
  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży
  • Wykładanie towaru oraz dbanie o właściwy sposób ekspozycji
  • Praca z kolektorem oraz systemem SAP

Ponad 20 programów socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny:

  • Zasilenie karty na zakupy w Biedronce i Hebe
  • Paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
  • Regularne badania profilaktyczne
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne dla pierwszoklasistów
  • I wiele innych!

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2020/03/Polityka-prywatnos%CC%81ci-JMP.pdf

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Jeronimo Martins Polska SA

Na OLX od maj 2020
ID: 680442170