1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Warszawa
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Praga-Południe
Dodane January 20, 2021

Specjalista w Podatku VAT_Księgowanie_Audyt

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

Opis

Janusz, Justyna i Adam Wyrzykowscy, firma rodzinna - Grupa Kancelaria Wyrzykowscy. Zaczęliśmy już w 1998 r. i od tego czasu nie możemy się zatrzymać. Cieszymy się, że odwiedziłeś niniejsze ogłoszenie, ponieważ być może to właśnie Ty staniesz się częścią naszego zespołu.

Większość przedsiębiorców dąży do tego aby oszczędzać czas i pieniądze. My marzyliśmy o tym aby stworzyć firmę doradczą, która w kompleksowy sposób zajmie się ich problemami. Skupiamy wiele profesjonalnych usług w jednym miejscu ale w kilkunastu osobach, tj. pracują z nami doradcy podatkowi, adwokaci, prawnicy.

Nieustannie idziemy do przodu. Nie patrzymy wstecz. Podchodzimy do spraw inaczej. Odpowiadamy na zmieniające się potrzeby. Jesteśmy nowocześni. Stale dostosowujemy ofertę. Kancelaria Wyrzykowscy to kompleksowa obsługa, profesjonalizm i doświadczenie.

Miejsce pracy: Warszawa

Chciałbyś / chciałabyś pracować i rozwijać się w firmie doradczej w zakresie podatku VAT? Poszukujesz zgranego zespołu i stabilnych warunków? Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i dołącz do naszego zespołu!

Na stanowisko: Specjalisty w Podatku VAT

poszukujemy osoby z minimum 2 letnim doświadczeniem w rozliczaniu podatku VAT.

// mile widziana znajomość specyfiki VAT w jednostkach sektora finansów publicznych.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z wymaganiami:

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • prowadzenie rozliczeń VAT: przygotowywanie deklaracji podatkowych, plików JPK-VAT, zestawień, rejestrów, tworzenie dokumentacji dla klienta
  • doradztwo w podatku VAT dla jednostek sektora finansów publicznych
  • analiza dokumentacji, stanów faktycznych klienta
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania, analiza dokumentów pod względem obowiązków podatkowych, śledzenie zmian w przepisach, bieżące wsparcie zespołu w realizowanych projektach

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • min. 2 letniego doświadczenia w rozliczaniu podatku VAT
  • logicznego myślenia, rzetelności i dokładności w pracy
  • bardzo wysokiej kultury osobistej i higieny pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania, odpowiedzialności, skrupulatności
  • umiejętności analitycznego myślenia, samodzielnego organizowania pracy, umiejętności pracy pod presją czasu
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel, znajomości programów: Rzeczpospolita
  • prawo jazdy kat. B – dodatkowy atut

Co oferujemy?

  • szkolenie wdrożeniowe
  • możliwa praca zdalna po okresie wdrożeniowym
  • pracę na zautomatyzowanych programach z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań biznesowych
  • pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole
  • stabilne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanego doświadczenia, samodzielności pracy, umiejętności, kompetencji
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • premię za uczestnictwo w dodatkowych projektach
  • możliwość szerokiego rozwoju zawodowego przy współpracy z doświadczoną kadrą kierowniczą.

Prosimy przesyłać CV wraz ze zdjęciem i wymaganiami finansowymi.

ID: 651707078Zgłoś
User avatar

Kancelaria Wyrzykowscy

Ostatnio online w dniu January 24, 2021