Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 16 września 2022

Stacja Paliw Shell ul. Wojska Polskiego 12 Pracownik Obsługi Klienta.

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi Klienta, współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji.

Główne obowiązki:

  • obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • sprzedaż produktów i usług Shell,
  • budowanie pozytywnego wizerunku stacji,
  • prace porządkowe,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów,
  • osiąganie celów sprzedażowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • entuzjazmu i pozytywnego nastawienia,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • życzliwego podejścia do współpracowników i Klientów,
  • zaangażowania i motywacji do pracy,
  • gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy,
  • zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (Ty wybierasz),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleń,
  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę,
  • zniżkę na paliwa,
  • zniżkę na produkty Shell,
  • atrakcyjny system premii i nagród.

Nie musisz mieć doświadczenia wszystkiego Ciebie nauczymy!

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FUH Tomasz Ziółkowski zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

ID: 760022937
User avatar

Tomasz

Member Since listopad 2013
Ostatnio online dziś o 13:23

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?