2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Piątkowo
TMPL
Dodane 03 maja 2024

Sprzedawca w sklepie T-Mobile w Poznaniu

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Piątkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaRekrutacja online

Opis

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, CZEKAMY NA CIEBIE!

Autoryzowany Przedstawiciel T-Mobile Polska, jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce: obsługujemy ponad 12 mln klientów, świadcząc pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

STANOWISKO:

Konsultant ds. Obsługi Klienta w sklepie T-Mobile

MIEJSCE PRACY:

Poznań - Piątkowo

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez operatora T-Mobile Polska S.A.

  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

  • profesjonalna obsługa Klientów T- Mobile

  • budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażną obsługę abonentów Sieci T-Mobile

IDEALNY KANDYDAT TO OSOBA:

  • posiadająca nieprzeciętny potencjał handlowy poparty doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży produktów i/lub usług

  • łatwo nawiązująca kontakty międzyludzkie

  • umiejąca współpracować w zespole

  • silnie zorientowana na zrealizowanie wyniku

  • mająca w sobie dużo energii i inicjatywy

  • dążąca do osiągnięcia sukcesu

  • pewna/y siebie i elastyczna/y w myśleniu

  • dobrze radząca sobie z obsługą komputera (Windows, Office]

BENEFITY:

  • elastyczne godziny pracy

  • zniżki pracownicze

  • premia za wyniki

  • karta Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

Aplikacje ze zdjęciem proszę kierować za pomocą formularza. Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Piątkowo
ID: 866982389