1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer, pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Rzepin
Dodane 24 czerwca 2021

Sprzedawca w sklepie piekarniczym / Rzepin

  • 3 800 - 4 200 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rzepin, Lubuskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

SPRZEDAWCA w PIEKARNI BAGIETKA/ARTISAN

Miejsce pracy: Police

Podstawowe obowiązki:

  • Oferowanie i sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej
  • Zamawianie i przyjmowanie dostaw towarów
  • Zapewnienie atrakcyjnej prezentacji asortymentu
  • Utrzymanie estetyki i czystości, przestrzeganie standardów HACCP
  • Rozliczanie kasy i utargu, dbanie o majątek firmy

Opis stanowiska:

  • Będziesz niczym przewodnik po świecie chleba i słodkości, opowiadając z pasją o każdym produkcie i marce Bagietka
  • Zadbasz o klientów z troską i wielką empatią, doradzisz i zarazisz uśmiechem
  • Utrzymasz sklep w doskonałej czystości i porządku, to będzie Twoja osobista wizytówka
  • Zaangażujesz się w nawiązywanie szczerych i długotrwałych relacji ze stałymi klientami
  • Zajmiesz się układaniem pieczywa, ciast i słodkości na półkach i witrynach zgodnie z oczekiwaniami
  • Dopilnujesz świeżości produktów i przygotujesz zamówienie towaru
  • Będziesz samodzielnie otwierać i zamykać sklep

Wymagania:

  • Uwielbiasz ludzi i z entuzjazmem nawiązujesz nowe kontakty z klientami
  • Masz wysoką kulturę osobistą i wiesz jak zachować się w stresujących i kryzysowych sytuacjach
  • Twoje zaangażowanie i pracowitość jest przykładem dla innych
  • Wyciągasz wnioski z trudnych sytuacji, które nie powinny się wydarzyć w przyszłości
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie to Twoje drugie imię
  • Posiadasz aktualną książeczkę sanitarno - epidemiologiczną lub chętnie wyrobisz nową
  • Obcokrajowcy muszą mówić w języku polskim

Aby móc uczestniczyć w rekrutacji niezbędne jest dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji w firmie BAGIETKA Marek Jackowski, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Aplikując tutaj lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez "BAGIETKA Marek Jackowski" w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu"

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

Kinga

Na OLX od czerwiec 2011

xxx xxx xxx

ID: 616972027