1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer, pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kalwaria Zebrzydowska

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 06 kwietnia 2021

Sprzedawca w sklepie monopolowym w Kalwarii Zebrzydowskiej

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kalwaria Zebrzydowska, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Przyjmę do pracy na stanowisko sprzedawcy w sklepie monopolowym w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prace w miłej atmosferze,
  • elastyczny grafik
  • umowę o pracę

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Sprzedaż i obsługa klientów;

-Dostarczanie klientom informacji o produktach;

-Obsługa komputera i drukarki fiskalnej;

-Dbanie o należytą ekspozycję towarów oraz porządek w sklepie;

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w tygodniu jak i w weekendy
  • uczciwości
  • punktualności
  • łatwości nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z Klientem
  • umiejętności dobrej organizacji pracy

Doświadczenie nie jest obowiązkowe

CV proszę przesyłać w wiadomości prywatnej bądź na adres e-mail.

Alco pone

Na OLX od lipiec 2013

xxx xxx xxx

ID: 650884548Zgłoś