Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 29 września 2022

Sprzedawca w Salonie Firmowym Militaria.pl

  • 3 525 - 5 034 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • Elastyczny czas pracy

  • Rekrutacja online

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Firma Militaria.pl została założona w 1998 roku. Jesteśmy wiodącym importem i dystrybutorem artykułów strzeleckich dostępnych bez zezwolenia, produktów przeznaczonych do samoobrony, survivalu i outdooru. Będąc liderem w swojej branży posiadamy własną sieć Salonów Sprzedaży w największych miastach Polski.

Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.militaria.pl.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci sprzedaży, poszukujemy do pracy osób na stanowisko:

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy:

  • Wrocław

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjną podstawę wynagrodzenia
  • Sprawiedliwy comiesięczny system premiowy
  • Pracę z ciekawymi ludźmi w jednym z naszych 12 Salonów
  • Atrakcyjne zniżki pracownicze na cały asortyment
  • Kartę Multisport
  • Elastyczne grafiki dostosowane do potrzeb pracownika
  • Możliwość rozwoju dzięki autorskiemu systemowi szkoleń i analizy pracy

Oczekujemy:

  • Komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dyspozycyjności (praca na zmiany i w weekendy)
  • Mile widziane zaświadczenie o niekaralności
  • Mile widziana znajomość asortymentu

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardem Firmy
  • Dbanie o wizerunek sieci Militaria.pl
  • Dbałość o prawidłową ekspozycję towaru
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy
  • Obsługa kasy fiskalnej

Informujemy, że odpowiadamy na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i selekcji przez Militaria.pl sp. z o.o. sp. k. ".

Administratorem danych w procesie rekrutacji i selekcji jest Militaria.pl Sp. z o. o. Sp. k., prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności dla kandydatów do pracy: www.militaria.pl/polityka-prywatnosci-praca.xml

ID: 780364932
User avatar

Radek

Member Since maj 2018
Ostatnio online wczoraj o 17:54
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?