1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Wrocław
  7. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Krzyki
Dodane 22 kwietnia 2021

Sprzedawca - w dziale części zamiennych, branża motoryzacyjna

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

ADF AUTO Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem samochodów Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Abarth i IVECO. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem handlowym, szerokim wachlarzem usług serwisowych oraz dystrybucją części zamiennych. Jesteśmy zlokalizowani we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 45.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SPRZEDAWCA – w dziale części zamiennych, branża motoryzacyjna

Opis stanowiska:

  • sprzedaż części i akcesoriów samochodowych,
  • bezpośrednia obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami,
  • sprzedaż internetowa,
  • dobór części,
  • wystawianie dokumentów sprzedaży,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • ogólna znajomość budowy samochodu,
  • mile widziana znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych z Klientem,
  • doświadczenie w sprzedaży internetowej,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w doświadczonym zespole.

Proszę pamiętać o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

ADF AUTO

Na OLX od styczeń 2021
ID: 673241680Zgłoś