Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Kielce
Dodane 10 listopada 2021

Sprzedawca sprzętu car audio cb radio nawigacje

  • 2 400 - 3 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Kielce, Świętokrzyskie

  • Branża: Motoryzacja

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Sprzedawca sprzętu elektronicznego car audio cb radio nawigacje

Opis stanowiska pracy

Potrzebujemy osoby do sprzedaży sprzętu car audio, cb radio, nawigacje oraz do uzupełniania oferty towarowej na stronie internetowej.

Godziny pracy pn-pt 9,00-17,00 Sobota 9,00-13,00 ul Kościuszki 18

Wymagania

Osoba powinna znać podstawy obsługi komputera, programu word excel i power point. Prawo jazdy kat. B, praca wymaga bezpośredniego kontaktu z klientem w związku z czym potrzebujemy osoby otwartej i kontaktowej. Oferujemy pomoc i szkolenie w początkowych tygodniach pracy. Mile widziane doświadczenie w pracy przy sprzedaży sprzętu elektronicznego.

Kontakt z pracodawcą

50*****24

ID: 715968152

Auto Pasja

Na OLX od marzec 2019

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?