2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kościan
Dodane 05 kwietnia 2024

SPRZEDAWCA - sklep mięsno-wędliniarski - KOŚCIAN

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Zakłady Mięsne ''SOBKOWIAK'' to producent mięsa i wędlin z 32-letnim doświadczeniem w branży. Jest to stabilna firma z ugruntowaną pozycją na rynku, lubiana i ceniona przez klientów.

Firma Handlowa "Sobkowiak" sp. j. aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: KOŚCIAN

Zadania na stanowisku:

  • zapewnienie sprawnej, profesjonalnej obsługi w sklepie

  • udzielanie informacji na temat oferowanych produktów

  • prezentacja asortymentu

  • dbanie o estetykę ekspozycji w ladach oraz o czystość w sklepie

Poszukujemy osób, które:

  • posiadają min. wykształcenie zawodowe

  • są komunikatywne, miłe i sympatyczne

  • posiadają umiejętności sprzedażowe

  • są zaangażowane i dyspozycyjne

  • mile widziane jest posiadanie doświadczenia w branży spożywczej  (w szczególności mięsno-wędliniarskiej)

  • dodatkowym atutem są zainteresowania kulinarne

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na cały etat)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i przesłanie CV poprzez formularz z zamieszczoną klauzulą:

"Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firmę Handlową "Sobkowiak" Spółka Jawna z siedzibą ul. Wolsztyńska 54, 64-212 Siedlec moich danych osobowych, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na niniejsze wolne stanowisko pracy. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt. 11 RODO.”

Zastrzegamy, że po otrzymaniu zgłoszeń skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 772560503