Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 28 maja 2024

SPRZEDAWCA samochodów używanych

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,

  • Analiza potrzeb klientów, negocjacja cen,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Dbałość o właściwą ekspozycję samochodów

  • Prowadzenie i rozliczanie dokumentacji,

  • Jazdy testowe

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży (branża motoryzacyjna),

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do pracy na zewnątrz i w systemie pracy zmianowej

    To oferujemy:

  • Umowę o pracę/ B2B

  • Otwartą, przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

    Benefity:

  • Kawa / herbata

  • Parking dla pracowników

Lokalizacja

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 921398882

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?