Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Podgórze
HARP
Dodane 03 marca 2024

Sprzedawca - opony, felgi, art. mot. - SERWIS HARP

Wynagrodzenie

4 000 - 8 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Atrakcyjna oferta dla wszystkich, chcących pracować w branży motoryzacyjnej.

Poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku Sprzedawca - Doradca Serwisowy (wymiana opon, serwis klimatyzacji, auto detailing)

Pewne zatrudnienie. Firma z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku. Konkurencyjne wynagrodzenie.

Doświadczenie nie jest wymagane.

Zobacz jak wygląda praca, kogo poszukujemy i co oferujemy:

harp.com.pl/praca/

Zapewniamy pełne szkolenie i przyuczenie do pracy.

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- dobre warunki pracy

- atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie

- ciekawą i inspirującą pracę w zgranym zespole

- możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Wymagane:

- doświadczenie na stanowisku handlowym

- łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole

- umiejętność pracy w szybkim tempie

- zaangażowanie w wykonywaną pracę

- dyspozycyjność

- rzetelność i uczciwość

- mile widziane czynne prawo jazdy (kat.B)

Mile widziane:

- umiejętność pracy w zespole

- chęć podnoszenia kwalifikacji

- prawo jazdy kat. B (opcjonalnie)

Chętnych proszę o przesyłanie CV za pośrednictwem serwisu

Opis stanowiska:

- obsługa klienta, doradztwo, opracowywanie ofert

- obsługa kasowa

- zamawianie towaru

- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

- budowanie długoterminowych relacji z klientami

HARP S.C.

Kraków, Pl. Serkowskiego 5

Lokalizacja

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 551211259

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?