2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 12 kwietnia 2024

Ekspedientka/ Obsługa sklepu - Kostrzyn nad Odrą

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Obsługa sklepu / ekspedientka

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Podstawowe obowiązki:

  • Oferowanie i aktywna sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej

  • Zamawianie i przyjmowanie dostaw towarów

  • Zapewnienie atrakcyjnej prezentacji asortymentu

  • Wypiek pieczywa

  • Utrzymanie estetyki i czystości, przestrzeganie standardów HACCP

  • Rozliczanie kasy i utargu

Wymagania:

  • Odpowiedzialność

  • Komunikatywność

  • Pozytywne nastawienie

  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia

  • W przypadku obcokrajowców mile widziana znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Szkolenie produktowe i sprzedażowe

  • Umowa o pracę

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej Medicover i dofinansowania do karty Multisport oraz wiele innych benefitów

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się Polskiej firmie o stabilnej pozycji na rynku

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji w firmie BAGIETKA Marek Jackowski, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 574821793