Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer, pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Nieporęt
Dodane 17 stycznia 2022

Sprzedawca na stacji paliw bp Żerań - Cały etat

  • 3 630 - 4 180 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Nieporęt, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

  • Elastyczny czas pracy

  • Praca w weekendy

Opis

Obecnie bp należy do najszybciej rozwijających się firm energetycznych na świecie. bp posiada ponad 561 stacji w Polsce i ponad 18 tysięcy na świecie na 6 kontynentach. W związku z dynamicznym rozwojem sieci w Polsce poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko SPRZEDAWCA.

  • Stacja paliw bp Żerań ul. Płochocińska 93, Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż;
  • Obsługa kasy fiskalnej;
  • Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe;
  • Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie;
  • Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji;

Nasze wymagania

  • Jesteś otwarty i lubisz kontakt z drugim człowiekiem; #NakręcająNasRelacje
  • Jesteś gotowy na poznanie czegoś nowego;
  • Chcesz zaangażować się w swoją pracę;
  • Masz doświadczenie zawodowe lub nie – wszystkiego Cię nauczymy!
  • Szukamy Osób w różnym wieku; #ŁącząNasLudzie
  • Cenisz takie wartości, jak bezpieczeństwo, szacunek, odwaga, doskonałość, jeden zespół; #BudujemyŚwiatNaJasnychZasadach

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego, a kolejną na czas nieokreślony;
  • Pracę na cały etat
  • Pracę w systemie zmianowym;
  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisku pracy;
  • Dodatki za pracę w święta, godziny nocne, za pracę w weekendy;
  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane zawsze 10 danego miesiąca;
  • Podwyżkę po 4 miesiącach pracy i kolejną raz w roku;
  • Przejrzysty program premiowy, premie uznaniowe i nagrody za indywidualne osiągnięcia;
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Medicover
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie współfinansowane przez bp oraz dodatkową ofertę dla współmałżonka, partnera i pełnoletnich dzieci;
  • W ramach Funduszu Socjalnego: wypłatę świadczeń takich jak: świadczenie wielkanocne, choinkowe, zapomogi losowe, wczasy pod gruszą, bukiet ubranek dla nowonarodzonego dziecka;
  • Wsparcie psychologa, doradców finansowych oraz coachów – program wsparcia dla pracowników oraz Jego najbliższej rodziny;
  • Program „Poleć Swojaka” – zachęcając znajomych do podjęcia pracy w bp otrzymujesz nagrodę finansową;
  • Ścieżki kariery w ramach struktur bp; #WspieramyRozwójNaKażdymPoziomie

Aplikuj! Nasz Zespół Czeka Właśnie na Ciebie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 591073639