Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer, pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Balice
Dodane Dzisiaj o 17:04

Sprzedawca w Aelia Duty Free - Lotnisko Kraków

  • 3 300 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Balice, Małopolskie

  • Praca zmianowa

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca w weekendy

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Obecnie na Lotnisko w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko: SPRZEDAWCA

Sklepy Aelia Duty Free (perfumy, kosmetyki, akcesoria, alkohole, słodycze)

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta
  • Dbanie o zwiększanie sprzedaży
  • Przyjmowanie od Klienta płatności za zakupiony towar
  • Uzupełnianie na bieżąco brakującego towaru w sklepie

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Entuzjazm i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w Zespole
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Nie wymagamy doświadczenia

OFERUJEMY:

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

  • 30% zniżki na produkty w sklepach Aelia
  • 50% zniżki do restauracji i kawiarni należących do Grupy Lagardere Travel Retail
  • Szkolenia w ramach czasu pracy
  • Pracę z luksusowymi markami w fajnym Zespole!

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny system premiowania
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Dofinansowanie do karty MultiSport Plus
  • Ubezpieczenie na życie NN

Kim jesteśmy? Lagardere Duty Free to Spółka, która posiada sieć sklepów wolnocłowych, zlokalizowanych na lotniskach, które oferują ekskluzywne produkty. Nasze sklepy to: Aelia Duty Free, The Fashion Gallery, The Fashion Place, Victoria's Secret i wiele innych.

APLIKUJ, A MY CHĘTNIE SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTUJEMY!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 693304861