Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer, pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Białołęka
Dodane 23 września 2022

Sprzedawca – Kasjer Białołęka Część Etatu

  • 3 800 - 4 070 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

O nas

Ponad 3250 sklepów w 1100 miejscowościach oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 27 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz bogaty pakiet programów socjalnych i benefitów. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. #Codziennie.

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów.
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych.
  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie.

Nasze wymagania

  • Otwartość na kontakt z klientami.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznej.
  • Zaangażowanie, dokładność i chęć do nauki.
  • Nastawienie na współpracę.

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Niezależnie od wymiaru etatu najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych oraz benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne, podwyżki stażowe.
  • Możliwość dopasowania wymiaru etatu do Twoich potrzeb, w zależności od aktualnych możliwości kadrowych sklepu.
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie.
  • Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska.
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy.
  • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy.
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia.

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (w tym danych szczególnych kategorii, jeżeli takie podałeś). W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.pracawbiedronce.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://pracawbiedronce.pl/wp-content/uploads/2022/02/2018-05-14-Polityka-prywatnos%CC%81ci-JMP_08.02.2022.pdf

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 780428438