2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Sebastian
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzedawca / Handlowiec

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

Jeżeli wzajemnie zdecydujemy się na współpracę, to do Twoich zadań będzie należało przede wszystkim pozyskiwanie nowych klientów w ramach obsługi zapytań, z jakimi zwracają się do nas - zarówno mailowo jak i telefonicznie - potencjalni Klienci zainteresowani oferowanymi przez firmę usługami.

Nasze wymagania

Jeśli masz ochotę dołączyć do naszego zespołu sprzedażowego oraz możesz odpowiedzieć „tak” na większość z poniższych stwierdzeń:

  • jestem nastawiony/nastawiona na realizację założonych celów i lubię wyzwania,

  • dużo rozmawiam z ludźmi i lubię to robić,

  • mam „temperament sprzedawcy”, jestem przebojowy/przebojowa i pewny/pewna siebie,

  • łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi,

  • potrafię słuchać,

  • potrafię rozpoznać potrzeby klienta,

  • samodyscyplina, systematyczność i rzetelność to moje cechy,

  • mam co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym,

  • szybko adaptuję się do nowych warunków.

Możesz oczekiwać

  • umowy o pracę,

  • wynagrodzenia uzależnionego od rezultatów (podstawa + premia),

  • stabilnej i ciekawej pracy w ambitnym i zgranym zespole (w tej chwili około 20 osób),

  • poszerzenia Twojej wiedzy na temat marketingu internetowego,

  • samodzielnego stanowiska z realnym wpływem na osiągane wyniki,

  • dbania o Twój rozwój zawodowy poprzez szkolenia branżowe,

  • pracy w komfortowym biurze w centrum Wrocławia (praca stacjonarna).

O nas

Jesteśmy nietuzinkową firmą od dwudziestu już lat działającą na rynku usług marketingu internetowego. Na co dzień projektujemy strony www i sklepy internetowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 906424138