Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Opolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Opole
Dodane 08 sierpnia 2022

Sprzedawca - Doradca Techniczno-Handlowy w Dziale Sprzedaży Ploterów

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Opole, Opolskie

  • Samochód służbowy: Tak

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

  • Branża: Inna

Opis

Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. istnieje od 1993r. jako czołowy dostawca profesjonalnych rozwiązań w sektorze cyfrowego druku wielkoformatowego.

Do naszego portfolio należą urządzenia i materiały poligraficzne renomowanych, światowych producentów oraz produkty sygnowane własną marką o coraz większej rozpoznawalności na całym świecie. Posiadamy także własną, najnowocześniejszą w Polsce linię produkcyjną.

W związku z rozwojem struktur firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy w Dziale Sprzedaży Ploterów

Do zadań osoby na powyższym stanowisku należeć będzie szeroko rozumiany marketing produktów i usług z wykorzystaniem najnowszych dostępnych narzędzi.

Miejsce pracy: Opole i województwo opolskie

Twój zakres obowiązków:

• Aktywna sprzedaż ploterów drukujących i tnących oraz pozostałych urządzeń z oferty,

• Rozpoznawanie potrzeb klientów i proponowanie najlepszych rozwiązań,

• Prowadzenie negocjacji oraz tworzenie ofert handlowych,

• Obsługa bieżących zapytań klientów oraz  realizacja zamówień,

• Aktywne poszerzanie bazy klientów,

• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

• Inicjowanie działań promocyjnych,

• Monitorowanie działań konkurencji,

• Dobra współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania:

• Silna orientacja na zdobywanie założonych celów,

• Samodzielność i inicjatywa w działaniu,

• Wytrwałość w prowadzeniu negocjacji handlowych,

• Komunikatywna znajomością języka angielskiego,

• „Zacięcie techniczne” mile widziane

Dodatkowym atutem będzie znajomość branży oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Samodzielne stanowisko pracy,

• Bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole w dynamicznie rozwijającej się  firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Narzędzia niezbędne do pracy w terenie z klientem – telefon, laptop, samochód służbowy,

• Kartę Multisport,

• zatrudnienie w oparciu o umowę B2B/ cywilno-prawną.

Informacje o naszej firmie: www.atrium.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wyrażam  zgodę  na  przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych  do  realizacji  procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie  ochrony  osób  fizycznych  w związku  z  przetwarzaniem  danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu  takich  danych  oraz uchylenia  dyrektywy  95/46/WE(RODO).

ID: 755979295

Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

Member Since kwiecień 2015
Ostatnio online dziś o 09:19

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?