Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sieradz
Dodane 20 stycznia 2023

Sprzedawca - Doradca klienta Sieradz

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Sieradz, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

W kaes. tworzymy warunki na rozwój dla każdego zarówno osób z wieloletnim doświadczeniem w branży modowej jak i tych osób, dla których współpraca z nami jest pierwszym doświadczeniem zawodowym.

Budując nasze zespoły zapraszamy do współpracy osoby z pasją do mody, potrafiące zaangażować się w pracę zespołową, lubiących pracę z klientem i ceniących sobie stabilne zatrudnienie w ciągle rozwijającej się firmie na polskim rynku modowym.

Czy jesteś kandydatem na którego czekamy? Którego chcemy bliżej poznać? Z którym chcemy współpracować i wspólnie się rozwijać?

Doradca Klienta - Sieradz

Etaty 3/4

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta i aktywna sprzedaż, (tego Cię nauczymy zgodnie z najwyższymi standardami)
  • Dbanie o ekspozycję towaru na podstawie instrukcji VM, (nasz dział VM i Twój przełożony przygotuje Cię do samodzielnej pracy),
  • Współpraca i wsparcie swoich współpracowników w codziennych obowiązkach,

Nasze wymagania:

  • Zaangażowanie, chęci do pracy i rozwoju (to coś z czym trzeba do nas przyjść a my będziemy Cię w tym wzmacniać każdego dnia pracy),
  • Zainteresowanie modą, markowymi produktami będącymi w asortymencie kaes.
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach otwarcia galerii handlowej, również min. 2 soboty w miesiącu,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sieci sklepów odzieżowych lub sportowych na podobnym stanowisku ale nie jest to warunek konieczny,

Oferujemy:

  • Dostaniesz umowę o pracę (stałe i w terminie wynagrodzenie + premia),
  • Będziesz się szkolić, aby rozwijać kompetencje -oferujemy szkolenia e-learningowe, stanowiskowe oraz wdrożenie ,
  • Uzyskasz preferencyjne ceny na zakupy,
  • Zadbamy o Twoje zdrowie - otrzymasz prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie PZU dla ciebie i twoich najbliższych,
  • Pracę z atrakcyjnym produktem – fashion,
  • Realną szansę rozwoju i awansu, znaczna część naszych kierowników awansuje wewnętrznie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 786231934