Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Sieradz
Dodane 23 września 2022

Sprzątanie terenu zewnętrznego Galerii SIERADZ/a

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Sieradz, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

Opis

ATALIAN POLAND jest międzynarodowym koncernem i liderem w dziedzinie sprzątania od ponad 70 lat.

Jesteśmy zakładem pracy chronionej i obecnie zatrudnimy pracowników z orzeczeniem niepełnosprawności do ekipy sprzątającej w galerii handlowej.

MIEJCE PRACY :GALERIA Sieradzka

Sieradz ul. Grunwaldzka

Oferujemy

  • praca w godz 5-8 a nastepnie dalsza praca na terenie zewnętrznym na ul Sosnowej w Sieradzu do godz 13/14
  • 19.70/h brutto
  • -Terminową wypłatę wynagrodzenia do 10 każdego miesiąca
  • Dla osób z orzeczeniem istnieje Dofinansowanie z ZFRON np.; zwrot za leki, sprzęt rehabilitacyjny, turnusy rehabilitacyjne i finansowa pomoc socjalno-bytowa,
  • -W wyjątkowych sytuacjach dofinansowanie do dojazdów do miejsca pracy.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie terenu zewnętrznego, opróżnianie koszy ,zamiatanie

Oczekiwania:

  • przyjazny stosunek do ludzi,
  • chęć do pracy,

Zadzwoń, spotkaj się i PRACUJ Z NAMI :-)

Informacje i rekrutacja pod telefonem lub sms-y z podaną nazwą miejscowości lub aplikuj dodając

„Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 RODO, jeśli jest Pani/Pan zainteresowany udziałem w późniejszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 759622064