Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Katowice
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 12:04

Sprzątanie praca, z orzeczeniem - Katowice, różne lokalizacje

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Katowice, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności

Opis

SPRZĄTANIE, SPRZĄTACZKA Z ORZECZENIEM – KATOWICE, RÓŻNE LOKALIZACJE

Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej zatrudniającym pracowników posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Naszym celem jest aktywne wspieranie osób niepełnosprawnych na rynku pracy.

Jeżeli poszukują Państwo pracy w charakterze Pracownika utrzymania czystości (Sprzątaczki) zapraszamy do aplikowania!

BHP Protect System Sp. z o.o. – Zakład Pracy Chronionej

poszukuje pracowników na stanowiska SPRZĄTACZKI

Miejsce pracy – Katowice, różne lokalizacje (ul. Francuska, ul. Lompy, ul. Mickiewicza)

Zadania na stanowisku Pracownika utrzymania czystości:

  • utrzymanie czystości na terenie obiektu,
  • sprzątanie biur, sanitariatów, korytarzy, schodów,
  • dbałość o porządek w miejscu pracy,
  • praca w oparciu o plan sprzątania.

Zatrudnienie - warunki pracy i płacy:

  • umowa o pracę,
  • 3/4 lub 1/2 etatu – godziny popołudniowe,
  • wynagrodzenie zasadnicze: od 1505 zł do 2257,50 brutto miesięcznie (w zależności od wymiaru etatu).

Wymagania:

  • sumienność,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • częściowy zwrot za zakup lekarstw,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • uniform i sprzęt – niezbędne do wykonania usługi,
  • szkolenia w zakresie pełnionych obowiązków,
  • opiekę i wsparcie Koordynatora,
  • pracę w zgranym zespole,
  • przyjazną i bezstresową atmosferę.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

ID: 763555756
User avatar

Dział Rekrutacji

Member Since grudzień 2015
Ostatnio online w dniu 30 września 2022

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?