1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Kłobuck
Dodane January 13, 2021

Sprzątanie pomieszczeń

  • 1 400 - 2 100 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Kłobuck, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności

Opis

Miejsce pracy : KŁOBUCK

WYMAGANIA:

- komunikatywność

- dyspozycyjność

- dokładność

- orzeczenie o niepełnosprawności stopień umiarkowany

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- sprzątanie pomieszczeń biurowych

OFERUJEMY:

-umowę o pracę na 3/4 lub 1/2 etatu.

- godziny pracy popołudniowe od 15.30

- dla pracowników z orzeczeniem zapewniamy nieoprocentowane pożyczki ,

- pomoc na zakup leków,

- refundacji kosztów leczenia specjalistycznego,

- refundacja części kosztów funduszu rehabilitacyjnego

ZGŁOSZENIA TELEFONICZNE PRZYJMOWANE SĄ DO GODZINY 14:00

Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko pracownika sprzątającego ogłoszonego 18 czerwca 2018 r. i prowadzonego przez firmę „ULISSES” sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

ID: 651653814Zgłoś

Krystyna

Ostatnio online w dniu January 15, 2021

xxx xxx xxx