1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Kujawsko-pomorskie
  5. Sprzątanie - Bydgoszcz
Dodane January 13, 2021

Sprzątanie Lodowiska w Bydgoszczy

  • 1 680 - 2 240 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności

Opis

Opis

Firma Fresh Team od 17 lat zajmuje się wykonywaniem specjalistycznych usług w zakresie sprzątania, doczyszczania i konserwacji powierzchni.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracowników porządkowych do naszego zespołu

Miejsce wykonywania pracy: Lodowisko w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 59

Godziny pracy: 8h dziennie

Częstotliwość: 4x lub 3x w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli), zgodnie z grafikiem pracy

Zakres obowiązków: Utrzymanie porządku i czystości powierzchni użytkowej.

Rozpoczęcie pracy: 01.02.2021r.

Aplikacje prosimy składać za pośrednictwem OLX. Kontakt telefoniczny jest możliwy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do godz. 15:00

Zapraszamy do kontaktu.

ID: 651652920Zgłoś

Anna

Ostatnio online w dniu January 22, 2021

xxx xxx xxx