2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Kujawsko-pomorskie
  5. Sprzątanie - Bydgoszcz
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzątanie-Bydgoszcz salon samochodowy

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Firma z długoletnim stażem na rynku pracy, zatrudni na stanowisko:

Pracownik utrzymania czystości

Miejsce pracy: Bydgoszcz (salon samochodowy)

Zapraszamy do składania CV osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Zadania:

  • dbanie o porządek w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i sanitarnych,

  • stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach i kuchni,

  • zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach.

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • chęć do pracy ,

  • rzetelność, odpowiedzialność i skrupulatność,

  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • pracę na cały etat,

  • gwarancję terminowego wypłacania wynagrodzenia,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 759014505