Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Legnica
Dodane Dzisiaj o 08:04

SPREADSHIRT - Pracownik magazynu/magazynier

  • 4 104 - 4 604 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Legnica, Dolnośląskie

  • Praca zmianowa

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Spreadshirt Manufacturing Polska Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo handlu elektronicznego dające ludziom na całym świecie możliwość wyrażania siebie poprzez samodzielne projektowanie nadruków na odzież.

Obecnie posiadamy 5 zakładów produkcyjnych na całym świecie tj. Lipsk (HQ-Niemcy), Legnica (Polska), Krupka (Czechy), Greensburg (USA) oraz Las Vegas (USA). Spreadshirt Manufacturing Polska Sp. z o.o. działa w Legnicy od 2006 roku, a 50% produkcji na rynek europejski odbywa się w Legnicy.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU (system 3 zmianowy)

Główne zadania:

- przyjęcie dostaw - PZ,

- kontrola i rozlokowanie dostaw w magazynie głównym,

- pobrania z magazynu głównego i rozlokowanie w mag. przepływowym - MM,

- przygotowanie dostaw - WZ,

- praca na systemie ABAS,

- praca w magazynie przepływowy, kompletacja.

Zapewniamy:

Umowę o pracę bezpośrednio w firmie Spreadshirt MP Sp. z o.o.

- Stabilne zatrudnienie w dobrze rozwijającej się firmie,

- Atrakcyjne wynagrodzenie w porównywaniu do rynku,

- System premiowania (aż do 1000 zł brutto),

- 50% dofinansowanie karty Multisport,

- Ubezpieczenie grupowe,

- Miłą atmosferę w pracy : )

Mile widziane uprawnienia UDT (IWJO)

W przypadku pytań dot. stanowiska oraz firmy, zadzwoń do nas do biura na nr +48**********67 - w godzinach (8:00-16:00), lub odwiedź nas na:

Nasze profile:

INSTAGRAM -> www.instagram.com/spreadshirt/

FACEBOOK -> www.facebook.com/spreadshirt.de

YOUTUBE -> www.youtube.com/user/spreadshirt

Klikając w przycisk ,,APLIKUJ '' / ,,WYŚLIJ''  wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Spreadshirt Manufacturing Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy przy ul. Spółdzielczej 10; administrator danych, zgadzasz się na przetwarzanie przez pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID: 582696404
User avatar

Spreadshirt Manufacturing Polska Sp. z o.o.

Member Since marzec 2018
Ostatnio online dziś o 05:52

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?