Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Transport, spedycja
  4. Spedytor
  5. Spedytor - Małopolskie
  6. Spedytor - Nowy Sącz
Dodane 21 stycznia 2022

Spedytor w transporcie międzynarodowym

  • 4 000 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Nowy Sącz, Małopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Zatrudnię Spedytora w transporcie międzynarodowym,

Zakres obowiązków w naszej firmie:

  • Realizacja i monitoring przyjętych zleceń transportowych i spedycyjnych
  • Kompleksowa obsługa zleceń transportowych
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów, stałych zleceń dla firmy
  • Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z kontrahentami
  • Kompleksową opiekę, obsługę klientów oraz rozbudowę kontaktów w branży spedycyjnej
  • Monitoring płatności od kontrahentów
  • Negocjacje stawek i ustalanie warunków współpracy z kontrahentami
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej
  • Dbanie o najwyższy standard wykonywanych usług

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży transport/logistyka na stanowisku spedytor
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana również znajomości innych języków obcych np. niemieckiego, włoskiego, francuskiego itp.)
  • Samodzielność
  • Dobra organizacja pracy, efektywność w działaniu
  • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, bądź zlecenie, zależnie od preferencji
  • Pracę w biurze
  • Opiekę zdrowotną - grupowe ubezpieczenie
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Aktywny udział w rozwoju firmy
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt!

ID: 700374799
User avatar

Tomasz Sekuła

Na OLX od czerwiec 2021

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?