Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Transport, spedycja
  4. Spedytor
  5. Spedytor - Łódzkie
  6. Spedytor - Łódź
  7. Spedytor - Śródmieście
Dodane 25 listopada 2021

Spedytor - nauczymy od podstaw

  • 3 500 - 15 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Łódź, Łódzkie

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Firma spedycyjna szuka osób do współpracy na stanowisku spedytora.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie klientów,
  • Współpraca z pozyskanymi klientami w zakresie organizowania transportu,
  • Współpraca z podwykonawcami - firmami transportowymi,
  • Monitorowanie zleceń transportowych.

Wymagania:

  • Motywacja do działania,
  • Mile widziane doświadczenie w branży transportowej/spedycyjnej lub chęć do nauczenia się wszystkiego od podstaw,
  • Uczciwość i rzetelność.

Co oferujemy?

  • Współpraca na zasadach partnerskich,
  • Odpowiednie narzędzia do pracy,
  • Umowa zlecenie na początek z możliwością przejścia na umowę o pracę, gdy będą realizowane odpowiednie wyniki,
  • Praca u nas w biurze w centrum Łodzi przy ul. Żwirki - możliwość przejścia na home office, gdy spedytor stanie się samodzielny,
  • Nieograniczone możliwości zarobkowe - duża prowizja od pozyskanych zleceń,
  • Proste i przejrzyste warunki współpracy,
  • Wyszkolenie w zakresie spedycji,
  • Dobra atmosfera i wsparcie.
ID: 703680945

Bartłomiej

Na OLX od kwiecień 2019
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?