2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Zachodniopomorskie
  6. Spedycja - Szczecin
  7. Spedycja - Gumieńce
Dodane 03 czerwca 2024

Dyspozytor / Spedytor międzynarodowy - Szczecin

Wynagrodzenie

6 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Lokalizacja: Szczecin

Firma: ATW SPEDITION Sp. z o.o. Sp.k

Czy poszukujesz dynamicznej i pełnej wyzwań pracy w dziedzinie spedycji międzynarodowej? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Opis stanowiska: Jesteśmy firmą z branży logistycznej, specjalizującą się w międzynarodowym transporcie towarów. Poszukujemy osoby na stanowisko Dyspozytora/ Spedytora Międzynarodowego, która będzie odpowiedzialna za koordynację i zarządzanie procesami spedycyjnymi oraz zapewnienie efektywnego przepływu towarów na arenie międzynarodowej.

Obowiązki:

  • Organizacja i nadzór nad przewozami międzynarodowymi

  • Prowadzenie aut floty własnej

  • Komunikacja z klientami, przewoźnikami oraz innymi podmiotami zaangażowanymi w proces transportu

  • Rozwiązywanie bieżących problemów logistycznych

  • Dokumentacja i raportowanie związane z procesami transportowo/ spedycyjnymi

  • Monitorowanie stanu przesyłek i zapewnienie terminowości dostaw

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Dyspozytora/ Spedytora Międzynarodowego lub pokrewnym

  • Doświadczenie w prowadzeniu aut - warunek konieczny!

  • Znajomość przepisów i procedur dotyczących międzynarodowego transportu drogowego

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom min. B2)

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania szybkich decyzji

  • Zorientowanie na szczegóły i skrupulatność w dokumentacji

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole

  • Możliwość rozwijania umiejętności i zdobywania nowego doświadczenia w międzynarodowej branży logistycznej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Szczecinie

Jeśli jesteś gotowy(-a) podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres e-mail z tytułem wiadomości "Spedytor Międzynarodowy - Szczecin".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do nas i wspólnie buduj przyszłość logistyki międzynarodowej!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 855200311