1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka i zakupy
  4. Logistyka i zakupy - Małopolskie
  5. Logistyka i zakupy - Alwernia

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane January 19, 2021

Spedytor międzynarodowy, Retrans T. Baran, M. Kapcia Sp.j.

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Alwernia, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma transportowa działająca na rynku transportów międzynarodowych od blisko 30 lat poszukuje kandydata na stanowisko: spedytor międzynarodowy.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja przewozów w relacjach międzynarodowych
  • monitorowanie stanu realizacji zleceń, kontrola dokumentacji oraz terminowości realizacji usług
  • współpraca z kierowcami, przedstawicielami obsługi klienta oraz współpracownikami
  •  aktywne pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników,
  •  budowanie długofalowych dobrych relacji z kontrahentami.

Wymagania:

  •  doświadczenie w branży TSL na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka niemieckiego;
  • znajomość giełd transportowych;
  • dobra organizacja pracy, samodzielność;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Oferujemy:

  •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
ID: 651596285Zgłoś