1. Strona główna
  2. Praca
  3. Przedstawiciel handlowy
  4. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  5. Przedstawiciel handlowy - Reda

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane December 07, 2020

Specjalistów Sprzedaży, Kierowników oraz Dyrektorów - OZE (PV)

  • 5 000 - 20 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Inny

  • Reda, Pomorskie

  • Praca zdalna

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Kadra kierownicza

Opis

Pracowałeś w branży fotowoltaicznej, jesteś aktywną osobą lub posiadasz własny zespół handlowy, a obostrzenia zmuszają Cię do przebranżowienia?

Poszukujemy osób do sprzedaży fotowoltaiki na stanowiskach: Specjalista ds. Sprzedaży, Kierowników oraz Dyrektorów z własnymi zespołami handlowymi w firmie Nasz Prąd w Redzie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętności swobodnego nawiązywania kontaktów oraz umiejętności sprzedażowe
  • Komunikatywność i zaangażowanie;
  • Terminowość i rzetelność w realizacji zadań;
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Obowiązki:

  • Przygotowywanie ofert
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów stacjonarnie oraz w terenie
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie prowizyjne
  • Przy dłuższej współpracy niezbędne narzędzia pracy telefon, komputer; przy dłuższej współpracy samochód lub karta paliwowa
  • Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Nie ograniczamy współpracy żadnym minimalnym targetem
  • Handlowiec może dokonywać dowolnych narzutów w marży w oparciu o kalkulator firmowy i ceny bazowe
  • Dostęp do wyłącznie własnych ekip montażowych. Dzięki temu klient czeka na montaż tylko ok. 2 tygodni od dnia podpisania umowy
  • Istnieje również możliwość tworzenia własnej grupy sprzedażowej, która również w całości jest obsługiwana przez naszą firmę, a dla handlowców zarządzających tą grupą stanowi dodatkowe źródło dochodu

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV bądź kontakt telefoniczny.

ID: 641516747Zgłoś