1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Lubuskie
  6. Sekretariat, recepcja - Czerwieńsk
Dodane January 11, 2021

Specjalistę ds. organizacji (obsługa sekretariatu) - ZATRUDNIMY

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Czerwieńsk, Lubuskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma LfC Sp. z o. o. zatrudni specjalistę ds. organizacji, do obsługi sekretariatu.

Wymagania:

-wykształcenie wyższe,

-komunikatywna znajomość języka angielskiego,

-bardzo dobra znajomość MS Office,

-wysoka kultura osobista,

-dyspozycyjność, dobra organizacja pracy,

-punktualność, systematyczność, odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność, elastyczność działania, sumienność, terminowość realizowanych zadań, dokładność i rzetelność,

-łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych- umiejętności organizacji pracy własnej; umiejętność pracy w grupie;

-energia w działaniu i pozytywne podejście;

Zadania:

-systematyzowanie, prowadzenie i archiwizacja korespondencji;

-zapewnienie prawidłowego przepływu informacji zgodnie z obowiązującymi procedurami/instrukcjami;

-pomoc w organizowaniu spotkań wewnętrznych oraz zewnętrznych;

-obsługa strefy konferencyjnej, utrzymanie wysokiej jakości obsługi klientów firmy;

-obsługa urządzeń telekomunikacyjnych;

-inne zadania administracyjno – organizacyjne zlecone przez przełożonych;

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

-pracę na pełen etat;

-wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania;

-pomoc na każdym etapie pracy;

-możliwość wykazania się kreatywnością w realizacji wyznaczonych zadań;

-możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;

Jeśli zainteresujesz nas swoją osobą, zaprosimy Cię na rozmowę, byś mógł dowiedzieć się więcej na temat firmy oraz stanowiska pracy, na które aplikujesz.

Zastrzegamy sobie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących oświadczeń:

Oświadczenia

Na podstawie przepisów art. 6 ust. 1 lit. a i b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:

1.Wyrażam zgodę / nie wyrażam zgody*na przetwarzanie przez Pracodawcę moich danych do celów związanych z procesem obecnej rekrutacji.

2.Wyrażam zgodę / nie wyrażam zgody*na przetwarzanie przez Pracodawcę moich danych do celów związanych z procesem przyszłych rekrutacji.

*niepotrzebne skreślić

ID: 651169366Zgłoś

Renata Tyliszczak

Ostatnio online dziś o 10:16 AM

xxx xxx xxx