Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Podkarpackie
  6. Kadry i płace - Rzeszów
Dodane 10 lipca 2024

Specjalista/Specjalistka ds. kadr i płac

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej (akta osobowe, umowy cywilnoprawne, umowy o pracę, aneksy, zaświadczenia),

  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów cywilnoprawnych i umów o pracę i sporządzanie listy płac,

  • Rozliczanie wyjazdów służbowych,

  • Przygotowywanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników,

  • Wystawianie zaświadczeń o uzyskanych dochodach na prośbę pracownika,

  • Prowadzenie innej dokumentacji kadrowo-płacowej,

  • Prowadzenie korespondencji z ZUS, US, kancelariami komorniczymi,

  • Współpraca z działem finansowym w zakresie rozliczeń wynagrodzeń.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze kadr i płac,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, m.in. Excel, Word,

  • Odpowiedzialność i duże zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania, składający się z wynagrodzenia podstawowego i premii,

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole w biurze w centrum Rzeszowa,

  • Pyszną kawę bez ograniczeń.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 930342172

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?