1. Strona główna
  2. Praca
  3. Marketing / PR / media
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Poznań
  7. Marketing - Ogrody

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane October 30, 2020

Specjalista SEO (praca zdalna)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Praca zdalna

Opis

Stanowisko : Specjalista SEO

Miejsce pracy: praca zdalna

Współpraca: B2B, UoD, UZ lub UoP

Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w Polsce i szukamy doświadczonego specjalisty, który nie tylko wzbogaci i wesprze nasz zespół w codziennych działaniach, ale przede wszystkim pomoże osiągać jeszcze lepsze wyniki dla naszych klientów! Jeśli lubisz samodzielną pracę na dużych projektach, a narzędzia takie jak Senuto czy Ahrefs nie są Ci obce - dołącz do naszego zespołu!

Przykładowe zadania:

- analiza działań,

- optymalizacja miękka i techniczna,

- raportowanie.

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie w projektach SEO,

- znajomość narzędzi: Ahrefs, Senuto, Semstorm, GA, GSC,

- umiejętność samodzielnego wdrażania zmian w popularnych systemach CMS,

- doświadczenie w SEO dla ecommerce/stron usługowych,

- umiejętność myślenia analitycznego i wyciągania wniosków na podstawie danych,

- sumienność, dbałość o detale, zaangażowanie i terminowość,

- dodatkowym atutem będzie znajomość: Google Tag Manager, Google Data Studio.

Kilka sympatycznych dodatków i faktów:

- urodzinowy dzień wolny,

- elastyczne godziny pracy,

- praca w 100% zdalna

Jeśli jesteś osobą poszukującą nowych wyzwań na swojej ścieżce kariery, a powyższa oferta wygląda dla Ciebie interesująco - prześlij nam swoje CV w “Aplikuj teraz”!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa iCEA S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

ID: 631760595Zgłoś