1. Strona główna
  2. Praca
  3. Marketing / PR / media
  4. Pozostałe w Marketing / PR / Media
  5. Pozostałe w Marketing / PR / Media - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Marketing / PR / Media - Poznań
  7. Pozostałe w Marketing / PR / Media - Ogrody
Dodane November 19, 2020

Specjalista Google Ads

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jako jedna z największych agencji SEO w Polsce, doskonale wiemy, jak ważny jest rozwój! Nowe plany, a co za tym idzie - nowe osoby w naszej załodze! Doświadczony Specjalista Google Ads, to ktoś kogo z przyjemnością powitamy na naszym pokładzie!. Wyślij do nas swoją aplikację, porozmawiajmy o tym co możemy razem stworzyć!

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  •  Przygotowywanie i realizacja planu marketingowego dla klientów firmy
  •  Analiza skuteczności i optymalizacja konwersji kampanii
  •  Nadzór nad kosztami, budżetem, zasileniami kont Ads
  •  Raportowanie działań i kontakt z klientem
  • Przygotowywanie ofert, wykonywanie estymacji potencjałów dla klientów
  • Uczestniczenie w strategicznych spotkaniach z klientami
  •  Wsparcie działu sprzedaży.

Cechy idealnego kandydata:

  •  Minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym planowaniu i realizacji kampanii nastawionych na konkretny efekt: sprzedaż, pozyskiwanie leadów, świadomość marki
  •  Praktyczna znajomość Google Analytics, Google Merchant Center i Google Tag Manager
  •  Pojęcia CPA, CPV, ROAS, czy ROI są Ci dobrze znane
  •  Odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków (zarządzanie ruchem na stronach, budżetami klientów)

Mile widziane:

  •  Certyfikaty Google Ads/Google Analytics
  • Znajomość dodatkowych narzędzi: Yandex Metrica, Hotjar, Google Data Studio, Google Optimize, Allegro Ads.

Oferujemy Ci:

  •  Pracę pod okiem certyfikowanego Specjalisty Google.
  •  Możliwość nauki i uzyskania branżowych certyfikatów
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie i dowolna forma współpracy (UoP, B2B)
  •  Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •  Elastyczne godziny pracy – 7.00/9.00 -15.00/17.00, wolne weekendy
  •  Strefa Chill (PS4, bilard, piłkarzyki, lotki)
  •  Biuro przyjazne psom
  •  Urodzinowy dzień wolny
  •  Przyjazną atmosferę, spotkania i imprezy integracyjne.

Aplikacje można składać za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Każda aplikacja powinna zawierać klauzule RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych

zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy)

oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Operatorem danych osobowych będzie Grupa iCEA Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Polskiej 114.

ID: 641632297Zgłoś

Joanna

Ostatnio online dziś o 7:40 AM