1. Strona główna
  2. Praca
  3. Marketing / PR / media
  4. Marketing
  5. Marketing - Kujawsko-pomorskie
  6. Marketing - Toruń
Dodane 23 czerwca 2021

Specjalista ds. Zarządzania Przestrzenią Aptek

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Toruń, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie planogramów ekspozycji produktów - zgodnie z przyjętymi standardami i harmonogramami,
  • mierzenie efektywności wdrożonych rekomendacji merchandisingowych,
  • praca nad ciągłym podnoszeniem jakości standardów tworzonych planogramów,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach aranżacji zewnętrznej i wewnętrznej aptek.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w zakresie merchandisingu,
  • znajomości obsługi programu Spaceman,
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel,
  • samodzielności oraz dokładności w działaniu,
  • orientacji biznesowej,
  • mile widziana umiejętność tworzenia zapytań w języku SQL.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w zaangażowanym zespole,
  • uczestnictwo w budowie innowacyjnych rozwiązań na rynku zdrowia w Polsce,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,
  • dostęp do benefitów pozapłacowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

GRUPA NEUCA

Na OLX od czerwiec 2016
ID: 682562340