Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Poznań
  7. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Piątkowo
Dodane 18 października 2021

Specjalista ds. zakupu pojazdów-Poznań

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Branża: Motoryzacja

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Znasz się na samochodach, wiesz jak na co zwrócić uwagę przy zakupie auta? Nie boisz się komunikacji z klientem, ta praca czeka na Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • Wstępna ocena stanu technicznego samochodu przed zakupem;
  • Wycena samochodu używanego zgodnie z polityką naszej firmy;
  • Przedstawianie ofert odkupu samochodu osobom indywidualnym;
  • Negocjowanie ceny odkupu;
  • Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu.

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach przejrzystego systemu (podstawa + premia);
  • Umowę o pracę;
  • Pracę w systemie zmianowym po 12 godzin. W miesiącu tylko 14/15 dni pracujących;
  • Szkolenia wewnętrzne podnoszące kompetencje zawodowe;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Rabat przy zakupie samochodu;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę sportową na korzystnych warunkach finansowych;
  • Szkolenie wdrożeniowe w pierwszym okresie pracy,

które odbędzie się w naszym salonie w Piasecznie ( w pełnym zakresie finansowe przez AAA Auto)

Nasze wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny;
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy samochodu;
  • Wiedza i doświadczenie w negocjacjach;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Dobra organizacja pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 701351301