1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Śląskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Katowice
  7. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Śródmieście

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 29 marca 2021

Specjalista ds. zakupów nieruchomości

  • 3 000 - 12 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Katowice, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma B&T PRO-INVEST SP. Z O.O. jest firmą specjalizującą się w zakupie, remoncie i sprzedaży profesjonalnie przygotowanego mieszkania dla nowego Właściciela. Naszym celem jest spełnianie marzeń o pięknym, funkcjonalnym i komfortowym mieszkaniu.

Poszukujemy specjalisty do wyszukiwania mieszkań na terenie Katowic

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie nieruchomości na rynku wtórnym
  • negocjacje cen z właścicielami nieruchomości lub pośrednikami
  • skuteczna finalizacja transakcji
  • nawiązywanie dobrych i długotrwałych relacji z właścicielami i pośrednikami
  • reprezentacja naszej firmy

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • szybkość działania
  • umiejętności negocjacyjne
  • organizacja dnia pracy
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • konsekwentność

Mile widziane: znajomość rynku nieruchomości, doświadczenie w branży

Oferujemy:

  • praca w wykwalifikowanym zespole
  • dobre warunki finansowe
  • umowa zlecenie, umowa o prace, B2B

Zapraszamy do kontaktu

B&T Pro-Invest

Na OLX od lipiec 2019

xxx xxx xxx

ID: 668051160Zgłoś